Yılmaz: “Asfaltsız köy yolu kalmayacak”

Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, asfaltsız köy yolunun kalmayacağını söyledi.

Temmuz ayı meclis toplantısında bir aylık çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan ılmaz, ramazan ayında Kravga, Aşağı Köselerli ve Mut merkezde Büyükşehrin organizasyonuyla iftar programları düzenlediklerini belirtti.

Bin 800 paket gıda yardımının ihtiyaç sahiplerine dağıtıldığını ifade eden Yılmaz, “Gayet özverili ve samimi bir çalışma yapıldı. Bu konuda bizlere destek veren muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.

İftar organizasyonları için de gelecek yıllar için bölge bölge programlar organize edilmesini sizlerle tartışalım istiyorum. Hangi tür bir çalışma yaparsak daha verimli ve amacına uygun olur, hep birlikte değerlendirelim” dedi.

Asfaltlama, parke çalışmaları hakkında hizmetleri anlatan Yılmaz, Narlıdere-Sertavul arası çalışmanın başlayacağını söyledi. Yalnızcabağ, Çatakbağ arası, Evren Kevli ve Kırkkavakta çalışmaların devam ettiğini ifade eden Yılmaz, asfaltsız köy yolunun kalmayacağını ve büyükşehirle uyum içinde çalışıldığını söyledi.

Belediyeye yeni otobüs alınması için hazırlıklara başlandığını ve araştırma yaptıklarını kaydeden Başkan Yılmaz, eylül ayı içerisinde meclis üyelerini Alanya’da tatil ve belediye hizmetleri konulu inceleme gezisine hazırladıklarını ifade etti.

Doğancı ve Şahin tepelerindeki park çalışmalarından da söz eden Yılmaz, bir ay içerisinde Doğancı Tepesi Parkının faaliyete geçeceğini belirtti.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir