Mut’un sorunları konuşuldu

Mersin’in Mut ilçesinde kaymakamlık tarafından düzenlenen toplantıda daire amirleri, sivil toplum kuruluşları ve mahalle muhtarları ilçenin sorunlarını konuştu, çözüm önerilerini sundu.

Mut Ziraat Odası konferans salonunda yapılan toplantıya Kaymakam Mehmet Ali Akyüz, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Mehmet Malgır, Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Erdal Soykok da katıldı.

Kaymakam Mehmet Ali Akyüz, bir ilçede kamu hizmetlerinde ihtiyaç duyulan koordinasyonun sağlanması, konunun taraflarının birlikte olmaları ve hedefe kilitlenmeleri sayesinde sorunların çözümünün mümkün olacağını belirtti.

Belediye Meclis üyelerinin ve köy muhtarlarının da görüşlerinin alındığı, istek ve taleplerinin dinlendiği toplantıda dayanışma halinde, koordineli bir şekilde çalışıldığında çok güzel işlere imza atabileceklerini anlatan Akyüz, kurumların birbirlerinin iş ve işlemlerinden haberdar olmaları açısından bu gibi toplantıların faydalı olacağını kaydetti.

20170210aw980285_01

20170210aw980285_02

Yorumlar

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Taşocağı mahkemeye taşınıyor

Mut İlçe Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, Sarıtaş mevkiinde kurulmak istenen taşocağını mahkemeye taşıyacaklarını söyledi. İlçeye bağlı Deveci Mahallesi Sarıtaş TOKİ...

Kapat