Mut’ta Tiyatro Oyunu Sahnelendi

Mut’ta, belediyenin katkılarıyla ve Emniyet Müdürlüğü sponsorluğunda, ‘Sessiz Çığlık Sahte Cennet’ isimli madde bağımlılığı konulu tiyatro oyunu sahnelendi.

Mut İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 2016 yılı Güvenli Hayat Güvenli Gelecek İçin Çocuklar ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında ilçede bulunan liselerde eğitimlerini sürdüren 9. ve 10. sınıf öğrencilerine yönelik ‘Sessiz Çığlık Sahte Cennet’ isimli madde bağımlılığı konulu tiyatro oyunu sahnelendi.

Mut Halk Eğitim Konferans Salonu’nda düzenlenen tiyatro oyununun akşam seansını İlçe Emniyet Müdürü Murat Güney, Mut Belediyesi Muhtarlar İşleri Müdürü Ali Kaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Gergin, protokol ve vatandaşlar izledi.
Oyundan sonra bir konuşma yapan İlçe Emniyet Müdürü Murat Güney, “Gençlerimizi ve ailelerini bir nebzede olsa madde bağımlılığı konusunda aydınlatabildiysek ne mutlu bizlere. Madde bağımlılığı konusunu bizlere en iyi şekilde sahneleyen Tiyatro ekibine teşekkür ederim” dedi.

Konuşmanın ardından Güney, tiyatro ekibine çiçek takdim etti.

Yorumlar

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
ÇİFTÇİYE SERTİFİKA VE CEVİZ FİDANI DAĞITILDI

Mut Orman İşletme Müdürlüğünün 2015 yılı programında yer alan, ORKÖY kredisi ile temin edilen çok amaçlı iş makinesinin, Çamlıca Köyü...

Kapat