MUT’TA ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mut ilçesinde asfaltı bozuk olan mahallelerin cadde ve sokaklarında asfalt yama çalışmalarını sürdürüyor.

İlçe dışında bulunan mahallelerin cadde ve sokaklarında tahrip olan yerlere asfalt yama yapan Mersin Büyükşehir Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipler, kışın etkisini göstermeden yolların tamamını sezon sonuna kadar bitirmeyi planlıyor.

Ekiplerin bölgede yaptığı çalışmalar konusunda bilgi veren Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, “Belediye olarak kış mevsimi öncesi vatandaşlarımızın bozuk yollardan etkilenmemesi için asfaltı bozuk olan cadde ve sokaklarımızın onarım ve yama işlerini yapıyoruz. Yoğun bir şekilde sürdürdüğümüz yama çalışmalarımızla trafik konusunda yaşanan sıkıntıları asgari düzeye indirmeyi amaçlıyoruz. Mut ilçesinin gelişmesi ve güzelleşmesi için elimizden gelen çalışmaları yaparken, ilçemizin hak ettiği hizmetleri gerçekleştirmek için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Doğal ve Ekonomik Zeytinyağı Kravga’da

Karamanlılar zeytinyağı almak için akın akın Kravga'ya geliyor. Haftasonu hem gezip dolaşmak, hemde kışlık zeytin ve zeytinyağı almak için Mut'un...

Kapat