Elektrikli Tırpan Özellikleri ve Fiyatları | www.enbahce.com

Elektrikli tırpan çeşitleri ve modelleri konusunda birçok ürün ve yedek parça hizmeti veren www.enbahce.com en uygun fiyatlarla online alışveriş için sitemize bekliyoruz.

Elektrikli Tırpan Nedir

Elektrikli tırpan; Kırsal kesimlerde tarla ve bahçelerin çoğunlukla yer alması, bakım gerektiren durumları ortaya çıkartmaktadır. Özellikle ot ve ekinlerin biçilmesinde eski yöntemlerle biçme işlemi yapılırken, ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilen elektrikli tırpan, akülü ve kablolu seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Enerji tasarrufu sağlayan özelliği ile biçilecek alana göre kablolu veya akülü seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

Profesyonellik gerektirmeyen elektrikli tırpan, herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir şekilde tasarlanmıştır. Eldiven ve kask gibi ekipmanları ile ekin ve otlarınızı kolayca biçebilirsiniz. Elektrikli olması bakımından enerji tasarrufu sağlamaktadır. En sık ve güçlü otların bulunduğu alanlara girerek, sadece kol gücüyle, bulunduğunuz alanı temizleme imkanı sağlamaktadır. Elektrikli tırpan, ev önlerinde, yol kenarlarında veya bahçe düzenlemesinde yardımcı olan bir alettir.

Elektrikli Tırpan Özellikleri

Mtd, Hyundai, Stiga, Alpina ve Bosch gibi markalarda elektrikli tırpan satışları bulunmaktadır. Web sitesi üzerinde yer alan birçok elektrikli tırpan seçenekleri yer almaktadır. Özelliklerine göre kullanacağınız alana göre tercih yapabilirsiniz. Kenar kesme tırpan özelliklerine bakıldığında; amatör kullanıma uygun bir şekilde hafif bir ürün olarak tasarlanmıştır. Elektrikli olması sayesinde sessiz bir şekilde kenar otları kesmede yardımcı olmaktadır. Tırpan kolunun ayarlanabilir seviyede olması da kullanım kolaylığını arttırıcı özelliklerden biri olmasına neden olmaktadır. Stiga modeline sahip elektrikli tırpanlar, daha kuvvetli motor gücüne sahiptir. Omuza takılan askı ekipmanı sayesinde ve değiştirilebilir metal ucu sayesinde, en dar yerlere bile müdahale edebilmektedir. Farklı renk ve model seçeneklerini web sitesinde bulabilirsiniz.

Elektrikli Tırpan Kullanımı

Elektrikli tırpan fiyatları; tırpanın marka, model ve ebadına göre değişiklik göstermektedir. Tırpanlar eski yöntemlerle uzun sopaya monte edilmiş bıçak ile gerçekleşmekteyken, günümüzde tasarlanan elektrikli modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Omuza takılan askılı modelleri ile kolları yormayan, uzun süre performans gösteren özelliğe sahiptir. Sessiz çalışması ve titreşimi az yapısı ile yüksek performans gösteren modeller mevcuttur. Kaliteli markaların yer aldığı elektrikli tırpan fiyatları, kablolu ve akülü olmak üzere fiyat değişikliği göstermektedir. Avrupa ve Asya’da eski yöntemlerle kol gücü gerektiren tırpanlar, yerini elektrikli ve dayanıklı aletlere bırakmıştır. Uygun fiyatlarda elektrikli tırpanlara sahip olmak için web sitede yer alan model ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Elektrikli Tırpan Fiyatları

Piyasada yer alan elektrikli tırpan fiyatları ile web sitesinde yer alan elektrikli tırpan fiyatları arasında fark bulunmaktadır. %20’ye varan indirimlerde, istediğiniz modelde tırpana sahip olabilirsiniz. Güçlü motoru, sessiz çalışma sistemleri ve en dar yerlere müdahale sağlama özelliği ile tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Elektrikli tırpan kullanımı gerçekleşmeden önce, alanın büyüklüğü ve ekinin sıklığına bakılarak, en uygun tırpan tercih edilmelidir. Küçük bir alanda biçme işlemi yapılacaksa, kablolu tırpan tercih edilirken size en uygun ürünü www.enbahce.com adresine girerek bulabilir ve uygun fiyat aralıkları ile satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Mut Belediye Başkanı Yılmaz, vatandaşlarla bir arada

Başkan Yılmaz: "Vatandaşımızın ayağına giderek, sorunlarını ve sıkıntılarını yerinde dinleyip çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz". Mersin Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz,...

Kapat