Çamaşır Makinesi Ön Kapağın Açılmaması

Çamaşır makinelerinin kullanımı sırasında en fazla işlem gerçekleştirilen noktalardan birisi ön kapaktır. Sürekli olarak açılıp, kapatılan ön kapaklarda görülen arızalar, çamaşır makinelerinin popüler arızalarını oluşturuyor. Her ne kadar ileri nesil teknolojiyle geliştirilen ve kaliteli malzemeler kullanılan parçalar olsa da çamaşır makinelerinin kapaklarında çok ciddi sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bu tip sorunların giderilebilmesi için mutlak suret ile profesyonel servis müdahalelerine ihtiyaç bulunuyor. Çünkü çamaşır makinesinin ön kapağında, kilit mekanizmasında, akım taşıyan kablolarında ya da fonksiyonları oluşturan program aygıtında bir arıza olduğuna işaret etmektedir. Bu tip parçalarda arıza tespiti ve arıza onarım işlemlerinin bireysel olarak gerçekleştirilebilmesi mümkün değildir. Bu yüzden mutlaka Bosch Servisi merkezine başvuruda bulunarak, profesyonel teknisyenlerden yardım alınmalıdır.

Çamaşır makinesinin ön kapağının yıkama programı sonrasında açılmaması belirli bir süre için makinenin güvenlik nedeniyle açmaya izin vermemesi nedeniyle açılmaması normaldir. Ancak çamaşır makinesinin bu süre sonunda da bir türlü açılmayan ön kapak problemi bulunuyor ise bu durum önemli bir probleme işaret etmektedir. Bu yüzden de de vakit kaybetmeden en hızlı şekilde profesyonel Ataşehir Bosch Servisi merkezi hizmetlerine başvuru gerçekleştirilmelidir. En kısa süre içerisinde profesyonel servis hizmetlerinin tüketicilere ulaştırılabilmesi amacı ile servis merkezinin bölge genelinde tam donanımlı olarak dizayn edilen özel servis araçları bulunuyor. Bu servis araçları ile kullanıcılar kolay bir şekilde gerekli olan işlemleri yerinde gerçekleştirebiliyor.

Kısa zaman dilimleri içerisinde ilgili adreslere tam donanımlı olarak ulaşan teknik personeller, çamaşır makinesinin ön kapağının açılmaması sorununu anında kontrol etmektedir. Yapılan test ve kontrollerde edinilen veriler üzerinden sorunun hangi parçadaki ne tip bir arızadan kaynaklandığı belirlenir. Daha sonra kısa süre içerisinde tekrarlamayacağı şekilde çamaşır makinesinin ön kapağının açılmamasına neden olan teknik problem giderilir. Bu noktada ihtiyaca göre ya parça onarımı ya da parça değişimi işlemleri uygulanır. Eğer parça değişimi işlemleri uygulanır ise Erenköy Bosch Servisi merkezinin hem kaliteli hem de ekonomik hizmet anlayışı kapsamında sadece orijinal yedek parçalar kullanılır. Üstelik bu işlemlerde 1 yıllık garanti desteği de sağlanarak, kullanıcılara güvenilir çamaşır makinesi servisi hizmeti verilir.

 

Yorumlar

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Mut’ta hırsız operasyonu

Mersin’in Mut ilçesinde hırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 4 kişiden 2'si tutuklandı, 2'sine ev hapsi cezası verildi. Edinilen bilgiye göre,...

Kapat