PARK KARAMAN AVM’DEN AÇILIŞ MÜJDESİ

Park Karaman AVM, Karamanlılarla buluşmaya hazırlanıyor. İnoğlu İnşaat çalışmaların özveriyle sürdüğü Park Karaman için, Kurban Bayramı öncesi açılış müjdesini verdi.

Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan COVID-19 salgını nedeniyle uyulan tedbirlerle AVM’nin belirlenen ilk açılış tarihi ertelenmişti. Hem çalışanların hem de Karaman halkının sağlığı düşünülerek verilen bu kararda sürecin iyiye gitmesiyle heyecanlı bekleyişin sonuna geliniyor.

100’e yakın farklı mağazayla birlikte Dünya markalarının yer alacağı Park Karaman’da  mağazaların hazırlık sürecinin sonuna geldiği öğrenildi.

PARK KARAMAN İÇİN HEYECANLI BEKLEYİŞ

Karamanın ilk AVM’si olma özelliği taşıyan Park Karaman’da açılış için artık geriye sayım başladı.

Kentin en önemli lokasyonlarından biri olan otogar kavşağında yer alan AVM’nin bölge ekonomisine büyük bir katkı sağlaması bekleniyor.

İnoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Park Karaman AVM eğlence, alışveriş, sinema gibi sektörleri ve birçok lezzeti bünyesinde bulundururken, şehre ve şehir yaşantısına farklı bir bakış açısı getirmeye hazırlanıyor.

Yorumlar

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
KARAMAN’DA BİR İLK: AKŞAM LİSESİ AÇILIYOR!

KARAMAN'A AKŞAM LİSESİNİ KİM KURUYOR, AKŞAM LİSESİ NEDİR? AÇIK ÖĞRETİMDEN FARKI NEDİR? KİMLER KATILABİLİR?  İŞTE TÜM BU SORULARIN YANITLARI BU HABERDE....

Kapat